Wersje językowe

Baromedical Technology Strona Bezpośredniego Producenta - Darmowa dostawa dla przesyłek od 3000 zł

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

(+48) 512 054 953

Płyn do dezynfekcji MYSTERILL (5L)

Producent: MYSTERILL
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena brutto: 45,00 zł 45.00
Cena netto: 41,67 zł
ilość zestaw
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Kod produktu: P2

Opis

MYSTERILL WIRUSOBÓJCZY PŁYN jest idealny do dezynfekcji wszelkiego rodzaju powierzchni. Może być stosowany do urządzeń zamgławiających, bramek i mat dekontaminacyjnych, na basenach, siłowniach innych miejscach użyteczności publicznej.

 

SPOSÓB UŻYCIA: Płyn, produkt gotowy do użycia do higienicznej dezynfekcji powierzchni oraz urządzeń mających i niemających kontaktu z żywnością o działaniu bakterio-, grzybo- i wirusobójczym do powszechnego stosowania oraz profesjonalnego stosowa- nia. Stosować natryskowo, ręcznie, zanurzeniowo i poprzez zamgławianie powierzchni, pozostawić na powierzchniach na minimum 60 sekund do maksimum 15 minut. Zdezynfekowane powierzchnie mające kontakt z żywnością spłukać wodą pitną.

OSTRZEŻENIA: Chronić przed dziećmi. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Przechowywać w dobrze wentylowanym miejscu. Przechowywać w chłodnym miejscu, w dodatniej temperaturze. Zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanych pojemników na odpady zgodnie z krajowymi przepisami. PIERWSZA POMOC: W przypadku spożycia: wypłukać usta wodą i podać do picia dużą ilość wody. Nie wywoływać wymiotów. Nie podawać niczego do picia osobie nieprzytomnej. W przypadku narażenia inhalacyjnego: zapewnić dostęp świeżego powietrza. SKUTKI UBOCZNE: w kontakcie ze skórą w przypadku wystąpienia niepokojących objawów spłukać skórę wodą. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę.

Substancja czynna: Alkil (C12-16) chlorku dimetylobenzyloamonu (ADBAC/BKC(C12-C16)).WE270-325-2,CAS:68424- -85-1,zawartość 0.1/100g

 Pozwolenie na obrót produktem biobójczym: 3402/TP/2021

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium