Wersje językowe

Baromedical Technology Strona Bezpośredniego Producenta - Darmowa dostawa dla przesyłek od 3000 zł

O nas

Baromedical Technology

Firmę Baromedical Technology tworzy grupa specjalistów, wynalazców i twórców, pasjonatów nowych, innowacyjnych technologii. Misją naszą jest zapewnienie bezpieczeństwa i komfortu użytkownikom naszego sprzętu. W obecnych czasach, czasach pandemii, podwyższonego ryzyka zachorowań, skupiliśmy naszą uwagę na zaprojektowaniu i stworzeniu nowoczesnego urządzenia, które zapewni bezpieczną i skuteczną dezynfekcję rąk. W rozbudowanej wersji zapewni automatyczny pomiar temperatury ciała, poinformuje o jakości wdychanego powietrza. Stacja z ekranem multimedialnym wyświetli treści reklamowe, lub instrukcję obsługi urządzenia. Nasz kreatywny zespół wciąż pracuje na doskonaleniem produkowanych stacji, dodawaniem nowych funkcji i rozwiązań. Myśl techniczna oraz produkcja pochodzi z Polski.

Czyste dłonie i kontrola temperatury

Dzisiaj już wiemy, że mycie i dezynfekcja rąk skutecznie zapobiegają rozprzestrzenianiu się wirusów i bakterii chorobotwórczych. Ważnym elementem ochrony przeciw zakażeniom jest stała kontrola temperatury. Nasze urządzenia spełniają te wymagania. Mogą także, po zbadaniu temperatury i otrzymaniu wyniku przekazywać informacje aplikacji monitorującej lub/oraz ośrodkowi kontroli.

Dlaczego stacje dezynfekujące?

Najskuteczniejszym, rekomendowanym dziś sposobem ochrony przed wirusem jest dezynfekcja. Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) rekomenduje mycie rąk, dezynfekcję i maseczki jako podstawowe sposoby walki i zabezpieczenia przeciw wirusowi. Jednym z objawów zakażenia i choroby jest podwyższona temperatura. Dlatego też wyposażyliśmy nasze stacje w bezdotykowe urządzenie pomiaru temperatury.

Polski producent

Opracowanie urządzenia, które w zintegrowany sposób stanowiły by użyteczne i bezpieczne stanowisko dezynfekcji, pomiaru temperatury i informacji stanowiło wyzwanie dla naszego teamu. Stworzenie linii produkcyjnej, technologii i projektu, dzięki doświadczeniu i praktyce konstruktorów udało się szybko i profesjonalnie. Trzeba podkreślić za, że pomysłem, projektem, technologią i wykonaniem stoją Polacy.

 

Design

Nasze stacje dezynfekujące mogą stać się nieodłącznym elementem sklepów, hoteli, restauracji, klinik, publicznych miejsc narażonych na kontakt z infekcją. Zadaniem naszym było stworzenie urządzenia, które poza pełnionymi funkcjami wyróżniałoby się także estetycznym wyglądem. Do jego zaprojektowania zaprosiliśmy polskich specjalistów z dziedziny wzornictwa przemysłowego. Dzięki temu otrzymaliśmy produkt o ciekawej formie, przyjaznej kolorystyce, który będzie pasować do każdego miejsca użytkowania.

 

 

Dlaczego stacja dezynfekująca Baromedical Technology?

Na pytanie: dlaczego wybrać nasze stacje? Odpowiedź jest bardzo prosta. Wybierasz polski produkt, opracowany i stworzony tak aby spełniał wszystkie kryteria bezpieczeństwa. Jest to urządzenie o najwyższym standardzie, które zadba o zdrowie użytkowników, klientów, pracowników umożliwia bezpieczny transport podczas całej drogi od nadania paczki, aż do drzwi klienta. https://rss.app/feeds/Tp63oxIcwXae23N6.xml

https ://rss.app/feeds/Tp63oxIcwXae23N6.xml
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium