Wersje językowe

Darmowa dostawa dla przesyłek od 3000 zł

O nas

Baromedical Technology

Jesteśmy grupą osób, dla których automatyzacja, robotyka oraz nowe technologie to pasja. Od początku naszą misją stało się poczucie bezpieczeństwa, komfort i niezależność klienta w okresie, z którym obecnie wszystkim przyszło się dziś zmierzyć. Dlatego niezależnie od miejsca, w którym przebywacie: w domu, w pracy, miejscach publicznych czy miejscach szczególnego ryzyka chcemy pomóc Wam zadbać o własne bezpieczeństwo i zdrowie. W związku z tym wszystkie możliwości skierowaliśmy na przebudowę naszej linii technologicznej oraz zaprojektowanie i stworzenie najbezpieczniejszych stacji dezynfekcyjnych dostępnych obecnie na rynku. Młody, kreatywny zespół z umiejętnością dostosowania się do aktualnej sytuacji to gwarancja zadowolenia najbardziej wybrednego klienta!

Zadbajmy o czyste dłonie i kontrolę temperatury

Mycie i dezynfekcja rąk pozwalają na skuteczne zapobieganie rozprzestrzenianiu wirusów i bakterii chorobotwórczych. Do tej pory jedyny skuteczny sposób walki z wirusem COVID 19 to rozbicie jego łańcucha RNA przez zniszczenie błony tłuszczowej, która go otacza. Mycie dłoni to podstawa zachowania Waszego zdrowia. Kolejną podstawową jak i rutynową czynnością we wszelkich miejscach, w których obecnie przebywamy stała się kontrola temperatury. Wierzymy w to, że nasze stacje nie tylko mogą przyczynić się do wsparcia społeczeństwa w zapobieganiu dalszego rozprzestrzeniania się pandemii ale również nauczą nas samokontroli własnego bezpieczeństwa w pandemii. Dodatkowo ważną częścią sprzedaży naszych stacji dezynfekujących jest dla nas stosowanie się do zasad etycznego i uczciwego biznesu. Dlatego cała produkcja odbywa się w Polsce.

Dlaczego stacje dezynfekujące?

Rok 2020 zrodził nowe potrzeby. Sytuacja epidemiczna stała się jasna, a podstawowa kwestia klarowna. Jedynym dostępnym i skutecznym sposobem ochrony przed otaczającym nas wirusem jest dezynfekcja. Światowa Organizacja Zdrowia rekomenduje mycie rąk i dezynfekcję jako jeden z najskuteczniejszych sposób walki z wirusem. Wśród objawów choroby możemy wyróżnić podwyższoną temperaturę, dlatego zadbaliśmy o możliwość bezdotykowego pomiaru gorączki.

Polski producent

Nasze dotychczasowe doświadczenie i istniejące linie produkcyjne postanowiliśmy przemodelować w taki sposób, aby móc jak najszybciej rozpocząć produkcję stacji dezynfekcyjnych. Autorami całości wyrobu, poczynając od pomysłu, przez projekt, technologię i proces wytwórczy są Polacy. Wsparcie rodzimego biznesu to patriotyczny obowiązek każdego przedsiębiorcy. W tym trudnym czasie wspierajmy się wzajemnie.

 

Design

Chcemy by nasze stacje dezynfekcyjne stały się nieodłącznym elementem każdego biura, sklepu, klinik, hoteli, miejsc publicznych szczególnie narażonych na infekcję. Przyłożyliśmy szczególną uwagę do ich estetyki. Zatrudniliśmy najlepszych specjalistów w dziedzinie polskiego wzornictwa przemysłowego i powierzyliśmy im zaprojektowanie naszych stacji do dezynfekcji. Przyjazna kolorystyka i ekrany z możliwością prezentowania dowolnych treści sprawią, że nasze urządzenia będą pasować do każdego miejsca.

 

 

Dlaczego stacja dezynfekująca Baromedical Technology?

Wybranie naszej stacji dezynfekującej to przede wszystkim spokój. Wiesz, że zrobiłeś wszystko, co mogłeś, aby twoi pracownicy i klienci znaleźli się w najlepszych możliwych rękach. Nasz produkt to troska o wszystkich tych, którzy muszą teraz walczyć o zdrowie własne i innych. Pozwól nam o siebie zadbać a my wiemy co robimy !

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium